Apie mus

Trumpai

Technopakas įkurtas 1993 metais. Įmonė gamina pakuotę maisto bei ne maisto pramonei iš skaidrios arba spalvotos PET, RPET, APET, OPS ir PP plėvelės. Kompanijos asortimentą sudaro daugiau negu 300 skirtingų pakuočių modelių.

Kompanijos pastovumo simbolis- 24-ius metus jai vadovaujantis direktorius bei tvirtas, ilgametis kolektyvas.

Šiandien turima įranga nė kiek neatsilieka nuo tos, kurią galima rasti didžiausiose EU gamyklose, o kartais ir lenkia jas.

apie_mus

Truputis istorijos

1993 metais trys jauni ir ambicingi vyrai įkūrė Technopaką su tikslu gaminti įdėklus šokoladiniams saldainiams. Laikui bėgant gaminamos pakuotės asortimentas didėjo, užsakymai augo. Į veiklą įsitraukė trys šeimos. Nuo pat įmonės įkūrimo visus vienijo vienas tikslas- pateikti klientui aukščiausios kokybės pakuotę, pritaikytą individualiam produktui.

2000 metais buvo įkurta Technoforma. Technoforma užsiima metalo apdirbimu bei formų gamyba. Tai leidžia Technopakui būti greitesniam, lankstesniam bei pranašesniam naujų projektų vykdyme.

2001 metais Baltarusijoje buvo įkurta kompanija Technoplast. Technoplast gamina plastikinę pakuotę Baltarusijos ir Rusijos rinkoms. Technoplast asortimentas yra toks pat platus, kaip ir Technopako. Įmonės pagrindiniai klientai- Baltarusijos bei Rusijos saldainių bei skanėstų fabrikai, prekybos tinklai bei kiti. Technoplastas taip pat turi galimybę vykdyti individualius pakuotės projektus.

2004 metus Technopakas pasitiko su dideliu perversmu- platus standartinės pakuotės asortimentas, nauji įrenginiai padėsiantys rinkai tiekti naujoves, bei 40-ties darbuotojų kolektyvas, dirbantis trimis pamainomis. Nuolatinės investicijos ne tik į įrenginius, bet ir į žmogiškąjį kapitalą pagaliau atnešė grąžą- Technopakas Pabaltijos lyderis. 2004 metais Technopakas užėmė 90 proc plastikinės pakuotės rinkos Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Puikūs komandinio darbo pasiekimai pastūmėjo kompaniją plėstis ir gvildenti naujus pakuotės modelius.

2010 metais Technopakas nusprendė visas jėgas skirti plėtrai į kitas Europos Sąjungos šalis. Nuolatinis dalyvavimas tarptautinėse parodose greitai davė vaisių- įmonės vardas tapo žinomas Europos skanėstų gamintojams. Įmonė turi savo atstovus Latvijoje/ Estijoje/ Slovakijoje/ Danijoje/ Švedijoje/ Airijoje/ Baltarusijoje.

2015 metus įmonė sutiko erdvesnėse patalpose. Kompanijos naujas adresas: Draugystės g. 18, LT- 13220 Valčiūnai, Vilniaus raj.

Šių metų vasarį Technopakui sukanka 24 metai ir iki šios dienos įmonei vadovauja tie patys trys jauni ir ambicingi vyrai.